ANA SAYFA HABERLER GALERİ İLETİŞİM
MENU

Acil Telefonlar
110  Yangın İhbar
112  Acil Yardım
153  Alo Zabıta
155  Polis İmdat
156  Jandarma İmdat
177  Orman yangın ihbar  

ZİYARETÇİ DEFTERİ

ONLINE SAYAÇ
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün Tekil8
Ayrıntı

ÖZEL SEÇKİN KIZ ÖĞRENCİ YURDU (ANA SAYFA )

YENİLENİYORUZ.
EN KISA SÜREDE SİTEMİZDE DUYURACAĞIZ.
YENİLİKLERİMİZİ VE DEĞİŞİMLERİ BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ...


  Misyonumuz, Dörtyol'a gelen kız öğrencilerimize, huzurlu, güvenilir, temiz bir ortamda eğitim, öğretimlerine katkı amaçlı, kendilerini evinde hissettirecek nezih bir ortam sağlamaktır. Genel Olarak Mustafa Kemal Üniversitesi öğrencilerini ve Lise Öğrencilerini ağırladığımız yurdumuzda, Her türlü imkanı öğrencilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Öğrenci Yurdumuz, aile sıcaklığını arayanların, sessiz ve sakinliği seven öğrencilerin tercihidir. Aynı Zamanda Öğrenci Yurdumuz, Güven, Huzur, Başarı ve Kalite arayan öğrencilerin adresi olmayı da amaçlamaktadır.
    Tecrübeli Ekibimiz ile birlikte sınırsız ve Hoşgörülü bir hizmet anlayışı ile öğrencilerin ve ailelelerinin memnuniyeti hedeflenmektedir. Öğrenci Yurdumuzun 90 Öğrenci Kapasitesi bulunmakta olup, güven ve başarının Merkezidir.
  
      
     Öğrencilerimize müşteri gözü ile değil, Bir Aile bireyi bakış açısıyla kendilerini evlerinde hissettirmek temel ilkemizdir. 2008 yılında Dörtyol'da hizmetine başladığımız ve öğrencilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılan yeni binamız da faaliyetine başlamış bulunmaktadır. Binamızın da ayrıntılı resim ve özelliklerini Binamız sayfasında bulabilirsiniz. Genel Olarak Mustafa Kemal Üniversitesi Öğrencilerinden oluşan yurdumuz, Güvenli, Temiz, Rahat ve Ulaşımı kolaydır.okula giden öğrenciler her sabah öğrenci servisi yurdumuzun önünden öğrencilerimizi alır .akşam okul çıkışı getirir ve sayım yapılır.
 
  Powered By  BestMaster ADMIN GİRİŞ    Copyright © 2008 - 2015